Wakacyjne premiery - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Najnowszy film Allena „O północy w Paryżu”, „Conan barbarzyńca” i porywające kino akcji, a także „Smurfy 3D” to tylko niektóre premiery, które w wakacje pojawią się na ekranach kin Cinema City. Gorące filmowe emocje czekają na wszystkich miłośników kina!

Po ekscytującej podróży do Barcelony („Vicky Cristina Barcelona”), nowojorskim flircie („Co nas kręci, co nas podnieca”) i pełnej pokus przygodzie w Londynie („Poznasz przystojnego bruneta”), Woody Allen powraca do miasta, w którym „wszyscy mówią: kocham Cię”. Jego najnowsze dzieło „O północy w Paryżu” to historia Inez (Rachel McAdams) i Gila (Owen Wilson), którzy tuż po zaręczynach przyjeżdżają do Paryża, by planować swój ślub. Wszystko zacznie się komplikować po spotkaniu znawcy sztuki Paula (Michael Sheen), zmysłowej projektantki Adriany (Marion Cotillard) oraz pięknej przewodniczki po Muzeum Rodina, w której rolę wcieliła się sama Carli Bruni. Wierność narzeczonych zostanie wystawiona na ciężką próbę.

W sierpniu w Cinema City nie zabraknie także propozycji dla najmłodszych widzów. Najnowsza produkcja wytwórni Columbia Pictures i Sony Pictures Animation – „Smurfy 3D” łączy w sobie elementy fabuły i animacji. Zły czarodziej Gargamel doprowadza do ucieczki Smurfów z ich wioski. Niebieskie ludki trafiają do nowojorskiego Central Parku, gdzie czeka je moc niezwykłych przygód. W polskiej wersji filmu głosu postaciom użyczyli m.in. Jerzy Stuhr, Waldemar Barwiński i Małgorzata Socha.

Cinema City przygotowało także wyjątkowe pozycje dla wszystkich miłośników kina akcji. Piąta część „Final Destination” to kolejny rozdział walki z przeczuciem, które ratuje grupę robotników od śmierci pod gruzami wiszącego mostu. W filmie „Kowboje i obcy” widzowie staną się świadkami kosmicznej walki na tle Dzikiego Zachodu u schyłku XIX wieku. Natomiast „Conan barbarzyńca” to przepełniona magią i tajemnicą opowieść o przygodach legendarnego herosa z Cimmerii, w rolę którego w nowej produkcji wcielił się Jason Momoa. Zanim wojownik zdąży dorosnąć, w jego rodzinnych stronach rozgorzeje krwawa bitwa. Potężny władca i czarnoksiężnik zgładzi prawie całe plemię małego Conana. Po wielu latach, w końcu nadarzy się okazja, by zrealizować krwawy plan zemsty.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook