Wybory Najmilszej Studentki Krakowa & Audiofeels - Klub StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

16 maja o godz. 18.00 w Klubie Studio odbędą sie Wybory Najmilszej Studentki oraz koncert zespołu Audiofeels.

AudioFeels to wyjątkowy zespół, który od 2007 roku tworzy ośmiu młodych wokalistów. Członkowie grupy spotkali się w Poznaniu i tutaj wspólnie śpiewają, tworząc unikalny na polskim rynku gatunek zwany Vocal Play polegający na imitowaniu  głosami brzmienia instrumentów muzycznych.Wykorzystując  potencjał swoich głosów Audiofeels są w stanie wykonywać znane hity światowej muzyki rozrywkowej we własnych , odkrywczych aranżacjach . W ich repertuarze znajdują sie przeboje między innymi Michaela Jacksona, Bee Gees, Quincy Jones'a czy Red Hot Chili Peppers.

W ubiegłym roku Audiofeels wydali swój debiutancki album „Uncovered” , który otrzymał status złotej płyty. Wzięli także udział w prestiżowym projekcie  „Caffe Fogg2”

Ostatnie 4 lata to dla Audiofeels 4 trasy koncertowe, ponad 350 koncertów w całej Polsce ,w tym występ zespołu podczas ceremonii losowania grup eliminacynych do Mistrzostw Europy  2012.Najwyższe podium na Festiwalu A cappella w Lipsku 2011 oraz wygrana na najważniejszym 28 festiwalu Harmony Sweepstakes w New Yorku.Zespół Audiofeels, został zauważony na międzynarodowym  rynku muzyki Vocal Play i A cappella,dzięki czemu w roku 2012,Audiofeels jest honorowym gościem na festiwalach w USA,Niemczech oraz Francji.
Koncerty z udzialem AudioFeels to przede wszystkim show , w trakcie którego wokaliści przekazują maksimum energii swoim odbiorcom, a brak instrumentów na scenie i świadomość, że wszystko wykonywane jest jedynie głosami dodatkowo potęguje to  wrażenie.

Cena biletu: Ekstra: 20 PLN (ulgowe) / 30 PLN (zwykłe)

 


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook