Zalew Kryspinów


Zalew Kryspinów
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul. Bronowicka 19/18

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 292-75-53
E-mail:zalewem@kryspinow.com.pl
Strona:www.kryspinow.com.pl

Ośrodek Kryspinów położony jest w pięknej okolicy w odległości 12 km od Krakowa i obejmuje obszar 64 ha, z czego połowę zajmuje zalew. Teren dookoła wody to spore obszary lasów, ściężki rowerowe i piesze oraz tereny do wyczynowej jazdy rowerem. Kryspinów znajduje się w bezpośredniej bliskości zjazdu z autostrady oraz lotniska w Balicach. Ośrodek jest administrowany przez spółkę "Nad Zalewem" na mocy wieloletniej umowy z gminą Liszki.           
Liczba osób odwiedzających zalew dochodzi do 30.000 dziennie w upalne weekendy, co łącznie daje prawie 500.000 osób w skali sezonu.               
Plaże Ośrodka są w większości plażami piaszczystymi (część północno -zachodnia) oraz częściowo trawiastymi. Całość zalewu stanowi woda I kl. czystości, regularnie kontrolowana przez sanepid. Na terenie Ośrodka występują kąpieliska strzeżone, wypożyczalnia sprzętu wodnego, zjeżdżalnia wodna, boiska do koszykówki i siatkówki plażowej oraz plac zabaw dla dzieci. W słoneczne niedziele na plaży organizowane są liczne atrakcje: zabawy dla dzieci z nagrodami, animatorzy,  pokazy tańca, sztuk walki, zorbing, stoiska z różnymi artykułami itp. W sezonie dodatkowo zapraszamy na cykliczne imprezy pod chmurką: międzynarodowy zlot garbusów - garbojama, zabawy z dziećmi z zaprzyjaźnionym portalem czasdzieci.pl, tematyczne imprezy plażowe, maraton pływacki i wiele wiele innych.
Zapraszamy do odwiedzenia nas w Kryspinowie i poznania uroków tego niesamowitego miejsca!

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook