Zimowe szaleństwo w ORANGE IMAX!Powiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Tańczące pingwinki powracają! Już 2 grudnia rewelacyjna animacja „Happy Feet: Tupot małych stóp 2 3D” przebojem wkracza na gigantyczny ekran kina Orange IMAX w całej Polsce. A w weekend 3 i 4 grudnia kino Orange IMAX w Krakowie zamieni się w śnieżną Antarktydę. Wielbiciele stepującego pingwinka Mambo nie mogą tego przegapić!

Druga część wyróżnionej Oskarem i Złotym Globem opowieści o stepującym pingwinku Mambo i jego przyjaciołach rozbawi do łez. A dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii widzowie Orange IMAX® będą mogli razem z Mambo, Glorią i Erikiem nie tylko zatańczyć i zaśpiewać, ale także zostać prawdziwymi zdobywcami Antarktydy! Takich atrakcji w Orange IMAX nie sposób przegapić!

Z okazji premiery filmu „Happy Feet: Tupot małych stóp 2 3D” Orange IMAX Kraków przygotowało dla swoich widzów niesamowity, zimowy weekend. Już 3 i 4 grudnia na kinomanów czekają ciekawe gry, zabawy i konkursy z nagrodami, oczywiście z pingwinkami w tle:

·          Zimowe dekoracje balonowe

·         Malowanie iglo oraz budowanie kukiełek pingwinów

·         Układanie wielkoformatowych puzzli

·         Malowanie buziek

Kolejna przebojowa animacja Georga Millera w nowoczesnej technologii 3D na gigantycznych ekranach Orange IMAX w całej Polsce! Premierowe pokazy filmu „Happy Feet: Tupot małych stóp 2 3D” w piątek 2 grudnia 2011, a już 3 i 4 grudnia – weekend pełen zimowych niespodzianek. Oprócz pingwinów do kin Orange IMAX zawita także Święty Mikołaj. Roztańczone pingwiny oraz mikołajkowe atrakcje sprawią, że zima będzie się kojarzyć tylko i wyłącznie z bajkową zabawą w Cinema City i Orange IMAX.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook