Gdzie zjeść na rynku w Krakowie?
Kraków

Gdzie zjeść na rynku w Krakowie?

Wiele osób odwiedzających Kraków szuka restauracji w Rynku Głównym. Aby pomóc odpowiedzieć na te pytania, stworzyliśmy listę dobrych i ciekawych restauracji w centrum miasta. Oto nasza lista jednych z najlepszych restauracji w Krakowie, idealnych czy to na lunch czy na kolację. Gdzie dobrze zjeść na Rynku Głównym? Oto kilka świetnych miejsc!

Sakana Sushi & Sticks

Menu inspirowane Japonią oferuje wiele intrygujących potraw, od sushi po owoce morza i azjatyckie specjały. Restauracja jest przytulna i przyjazna. Jakość jedzenia, choć nie jest tanie, jest doskonała, wykonane ze świeżych składników, które są pięknie prezentowane na każdym talerzu. Rodziny poczują się tu komfortowo, ponieważ mogą przyprowadzić swoje dzieci; weganie i wegetarianie również dobrze zjedzą w tym lokalu, gdzie jest również szeroki wybór napojów bezalkoholowych.

Salta Resto

Miejsce z własną duszą i klimatem. Argentyńska wołowina Campo serwowana jest obok wyjątkowych burgerów z najlepszego mięsa, a pyszne oryginalne dodatki podkreślają wyjątkowość tej restauracji. W tej restauracji można zjeść zupę, rybę, żeberka i sałatki. Nowoczesny wystrój jest starannie przemyślany, każdy element idealnie współgra z pozostałymi. Obsługa jest bardzo profesjonalna i przyjazna!

Garden Restauracja

Restauracja znajduje się w pobliżu starego rynku i posiada duży ogród, w którym można cieszyć się wiosną i latem, co czyni ją idealnym miejscem do wypoczynku. Niepowtarzalne smaki jej kuchni tylko potęgują przyjemność z pobytu tutaj. Wraz z porami roku zmienia się menu, dzięki czemu nawet miejscowi się nie nudzą. Można tu spróbować potraw z całego świata - tradycyjnych i nowoczesnych; produkty są zawsze sezonowe/regionalne, sprowadzane od przyjaznych dostawców.

Gdzie zjeść na rynku w Krakowie?

Vegano

To miejsce, do którego udają się wszyscy weganie, aby skosztować najwspanialszych potraw. Rodzinna atmosfera sprawia, że jest tu przyjemnie dla każdego, a ich świeże posiłki oparte na roślinach są niesamowite! Obsługa w tej restauracji jest niezrównana. Cokolwiek zamówisz, jedzenie będzie pyszne. Z szerokim wyborem przekąsek i napojów - od kawy po soki - wszystko jest tu na najwyższym poziomie.