O czym rozmawiać na drugiej randce?
Rozrywka

O czym rozmawiać na drugiej randce?

Randka nigdy nie jest sprawą łatwą, a w czasach zarazy może wydawać się mission impossible. Ale to nie powstrzymuje nas przed próbowaniem, bo stawka jest tego warta! Sprawdź, o czym rozmawiać na randce (a czego unikać), abyś miał kolejną szansę ze swoim crushem. Tematów do rozmowy na randce jest niezliczona ilość. Ważne jest jednak, aby na początku unikać pewnych tematów, abyś mógł zrobić dobre wrażenie.

Jakich tematów unikać?

Nie wspominaj o przyszłości ani nie obarczaj odpowiedzialnością za błędy, które ktoś popełnił w przeszłości - nadaj lekki ton rozmowie na neutralne tematy, takie jak muzyka, filmy czy sport. Zadawaj pytania i dziel się anegdotami, ale nie przesłuchuj za pomocą osobistych pytań.

Praca i doświadczenie zawodowe

Dla niektórych ludzi praca może być nudna. Ale dla wielu z nas nasza praca jest ogromną częścią życia - spędzamy w biurze ponad jedną trzecią! Nie unikaj więc mówienia o tym, co robisz zawodowo; robiąc to, uniemożliwisz sobie dzielenie się kluczowymi informacjami o sobie. Powiedz, jak długo jesteś w swojej branży (i dlaczego), co sprawia, że ta praca jest ekscytująca lub satysfakcjonująca (lub nie), wszelkie dziwne lub zabawne historie związane z klientami/współpracownikami/etc. Jeśli nie lubisz swojej pracy, lub jeśli cię ona stresuje, rozmawiaj o tym tylko z najbliższymi, którzy rozumieją, że na razie przynajmniej pieniądze są dobre.

Pasja

Oto temat, który pozwoli Ci rozpocząć rozmowę! Ale nie bądź nudny; powiedz, co Cię interesuje i dlaczego. Jeśli osoba towarzysząca podchwyci Twój entuzjazm, kontynuuj dzielenie się pasjami i emocjami z nimi związanymi - może sport?

O czym rozmawiać na drugiej randce?

Muzyka, książka i serial

Kultura jest po to, by się nią dzielić i doświadczać, a nie tylko o niej mówić. Jeśli przeczytałeś ostatnio coś ciekawego, o czym Twój partner mógłby się chętnie dowiedzieć, podziel się tym!

Polityka i religia

Zaskoczeni? Chociaż większość poradników matrymonialnych odradza rozmowy o polityce, religii i filozofii na pierwszej randce, to w rzeczywistości robienie tego jest kluczowe dla oceny, czy jesteście kompatybilni.