Atlantic Squash & Wellness


Atlantic Squash & Wellness
Adres
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 31-058
Ulica: Stradomska 15

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>

Atlantic Squash & Wellness to wyjątkowy, usytuowany w centrum Krakowa kompleks sportowo-wypoczynkowy, w skład którego wchodzi pierwszy w Krakowie, nowoczesny klub squashowy, profesjonalny i modny klub fitness, doskonale wyposażona siłownia, strefa relaksu
z sauną oraz uroczy hotel.

Klub Atlantic powstał w 2005 roku jako jedyny taki obiekt w Krakowie, łączący aktywny sport i komfortowy wypoczynek, 300 metrów od Wawelu i kilka minut spacerem od Rynku Głównego i dzielnicy Kazimierz. Znajduje się w pięknym, zabytkowym budynku, w którym przed laty prowadzone było kino Warszawa, a później kino Atlantic. Przekształcenie tego miejsca w klub sportowo hotelowy nie spowodowało utraty jego specyficznego charakteru, lecz wręcz pomogło przetrwać tradycji wyjątkowych spotkań i niepowtarzalnego klimatu.

Obecnie Kompleks Sportowo-Wypoczynkowy Atlantic oferuje swoim Klientom komfortowy wypoczynek w nowocześnie wyposażonych pokojach hotelowych, możliwość dbania o swoją kondycję fizyczną poprzez grę w squasha, ćwiczenia podczas zajęć fitness lub na siłowni, taniec, a także relaks w saunie. Nasz wykwalifikowany personel i doświadczeni instruktorzy zadbają nie tylko o Państwa zdrowie i umiejętności sportowe, ale również o dobre samopoczucie.

Zapraszamy!

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook