Bell Kraków


Bell Kraków
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul.Michałowskiego 4

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 634-12-49
E-mail:bell@gamabell.com
Strona:www.bell.pl

 

Instytut Języka Angielskiego Bell w Krakowie jest kontynuatorem działalności założonej w 1989 r. Szkoły Języka Angielskiego Gama-Bell. Na przestrzeni dwudziestu lat działalności, języka angielskiego uczyło się tu ponad 30 000 osób. Wiele z nich zdało egzaminy językowe Cambridge FCE, CAE, CPE, osiągając wyniki przewyższające średnią krajową i europejską. Instytut Języka Angielskiego Bell wpisany jest na listę niepublicznych placówek oświatowych Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Krakowa.

Brytyjskie standardy w Krakowie
Bell Kraków zobowiązany jest do przestrzegania wysokich brytyjskich norm, dotyczących kwalifikacji kadr, jakości nauczania, obsługi klienta oraz etyki działania. Dzięki temu zapewnia swoim uczniom i słuchaczom efektywność nauki języka porównywalną z kursami w renomowanych szkołach w Wielkiej Brytanii.

Certyfikaty jakości nauczania
Niezależnie od nadzoru sprawowanego przez Zarząd Bell International w Cambridge, Bell Kraków posiada akredytację Europejskiego Stowarzyszenia na rzecz Jakości w Edukacji Językowej EAQUALS oraz rekomendację Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook