Blue Music Club


Blue Music Club
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: Rynek Główny 23

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>

 

Jeżeli masz już dość zwykłych klubów serwujących nudną zabawę - powinieneś przyjść do Blue Music Clubu, gdzie każda impreza, to prawdziwe show wzorowane na najlepszych klubach zarówno krajowych jak i zagranicznych.
Blue Music Club to miejsce pulsującej muzyki, którą znacie z list przebojów, muzycznych telewizji i stacji radiowych. Będziecie również świadkami tworzenia nowych współbrzmień na mikserach przez naszych DJ'ów . Różnorodność muzyczna którą Wam oferujemy z pewnością nie pozwoli Wam się nudzić u nas każdy weekend jest inny... wyjątkowy.

Blue Music Club to 140 miejsc siedzących, przestronny dance floor wyposażony w oszołamiające efekty dzięki najnowocześniejszej technologii oświetleniowej typu LED, rewelacyjnie zaopatrzony bar wraz z najlepszymi specjalistami w swoim fachu którzy dogodzą najbardziej wybrednym klubowiczom.

W każdy weekend spotkasz się z inną promocją na barze, przygotowaną specjalnie na daną imprezę. Często akcje promocyjne powiązane są z możliwością zdobycia nagród rzeczowych czy klubowych gadżetów.

Blue Music Club mieści sie na I piętrze kamienicy przy Rynku Głównym 23. Nad bezpieczeństwem klubowiczów, zarówno w środku jak i na zewnątrz czuwa profesjonalna ochrona.

Architektura użytkowa Klubu została tak zaprojektowana, aby klient wchodzący do środka, mógł porzucić troski codziennego dnia i oddać się szalonej, niepowtarzalnej zabawie i być pewien, że TU ON JEST NAJWAŻNIEJSZY!

Inne informacje: Bezprzewodowy internet (Wi-Fi), Duży ekran, Klimatyzacja, Koktajle, Możliwosc płacenia kartą Muzyka: Chill Out, Dance, Electro, House, R'n'B Wstęp: bezpłatny, klub zastrzega sobie prawo selekcji gości

Rezerwacje pod nr: +48 662 037 778

Privat Party - wynajem klubu i organizacja imprez specjalnych dla wymagających klientów!

Miejsc w lokalu: siedzących ok 140

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook