Celebrities Cocktail & Music Club


Celebrities Cocktail & Music Club
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul. Mikołajska 11

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:502-124-446
E-mail:club@celebritiesclub.pl
Strona:www.celebritiesclub.pl

Znajomy nowojorski artysta, który ostatnio gościł w Krakowie zdradził w sekrecie, że jego zdaniem, gdyby Andy Warhol żył, nie tylko bywałby w Celebrities, ale namalowałby też cocktail Hawaii Tini. Nikt nie może odżałować faktu, że puszka Cambella musiała być pierwsza.

W Ameryce mają więc puszkę Cambella, a w Krakowie cocktaile - oba równie pop.

Jednak sygnowane przez Celebrities mixy alkoholowe, nie są i nigdy nie były traktowane przedmiotowo i bez emocji. To dzięki nim poluzowuje się krawat, szpilki szybciej schodzą ze stóp, na kołnierzykach pojawia się ślad szminki, a kobieca głowa opiera się na męskim ramieniu. Tutaj nie przychodzisz na imprezę, ale na cocktail, a od niego już krótka droga do parkietowego szaleństwa. Cocktaile to również biznesowe spotkania, firmowe narady i meetingi partnerów.

Cocktaile w Celebrities kuszą cały dzień, więc wpada się na nie bez względu na porę dnia i nocy.

Każdego miesiąca w Celebrities  organizuje się eventy, konkursy, promocje oraz występy polskich wokalistów i zespołów wokół określonych cocktaili. W maju w ramach miesiąca Pina colady, czyli Coco Madness Month, odbył się występ Madoxa - polskiego Davida Bowie, który stworzył swój autorski cocktail, który podobnie jak inne cocktaile gwiazd został na stałe wpisany do celebryckiej karty menu. W kolejce na promocje czekają: Mojito, Margarita i Bellini, a w kolejce do stworzenia własnych cocktaili kolejne gwiazdy.

CMC ma 3 poziomy i klimat swobodnej elegancji. Mieści się na ulicy Mikołajskiej 11 przy Rynku Głównym w Krakowie. 3 bary, 2 viproomy, sala dla palących i gorący dancefloor. Klub czynny codziennie od 12:00. Klub oferuje także wyśmienitą kawę i desery.

CMC - from cocktail to party!

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook