Centrum Sportu i Rekreacji Cascada


Centrum Sportu i Rekreacji Cascada
Adres
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-384
Ulica: ul. Szuwarowa 1

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 262-76-46
E-mail:info@cascada.com.pl
Strona:www.cascada.com.pl

Centrum Sportu i Rekreacji Cascada - Jesteśmy nowoczesnym oraz dynamicznie rozwijającym się Centrum. Nasze 11-letnie doświadczenie oparte jest na potrzebach naszych Klientów, dlatego też przez te wszystkie lata kształt i wizerunek Cascady zmieniał się wielokrotnie. Wszystkie zmiany miały na celu dążenie do zaspokojenia potrzeb coraz większej i bardziej wymagającej grupy Klientów. Wiemy, że dla naszych Klientów aktywny wypoczynek stał się przyjemnością, a przyjemność - stylem życia.

Miła, kameralna atmosfera i profesjonalny personel sprawią, że poczują się Państwo swobodnie, pełni energii do życia, zrelaksują umysł i ciało. Systematyczne korzystanie z klimatyzowanych sal do ćwiczeń, nowej dwupoziomowej siłowni z innowacyjnym sprzętem, sauny suchej i parowej, jacuzzi, basenu, kortów tenisowych, squasha, solarium oraz wielu innych uslug sprawią, że poczują się Państwo szczuplejsi, zdrowsi, zadbani i dumni z własnych osiągnięć. Również z myślą o naszych Klientach otworzyliśmy niedawno nowoczesne Day Spa.

Wiemy, jak bardzo cenny jest Państwa czas, dlatego proponujemy bardzo dogodne godziny funkcjonowania nowej dwupoziomowej siłowni: codziennie od 6:00 do 23:00. Oferujemy także usługi całodobowe: tenis, squash, sala sportowa.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook