Kalendarz

Dziś: 2019-10-17
Jutro: 2019-10-18

zobacz pełny kalendarz

Artykuł sponsorowany

Konkursy

Polecamy

Covan Wake The Fuck Up Tour - Klub KwadratPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

28 stycznia o godz. 18.30 w Klubie Kwadrat odbędzie się Covan Wake The Fuck Up Tour 2012. W koncercie wezmą udział: DECAPITATED + VIRGIN SNATCH + THY DISEASE + MASACHIST + ANAL STENCH + HEART ATTACK + REDEMPTOR.

To już cztery lata od tragicznego w skutkach wypadku, to również cztery lata od czasu ciężkiej i mozolnej rehabilitacji Adriana „Covana” Kowanka. Pomimo usilnych starań, kolejnych zbiórek pieniędzy i sztabów specjalistów, jego sytuacja od kilka lat prawie się nie zmienia. Pojawiła się jednak szansa polepszenia stanu wokalisty. Swoistym „światełkiem w tunelu” jest operacja przeszczepu komórek macierzystych, która może być przeprowadzona w specjalistycznej klinice w Niemczech. Jak świat stary prócz odrobiny szczęścia potrzebna jest również kasa, bo co oczywiste to niezmiernie kosztowne przedsięwzięcie przeliczane jest w tysiącach euro. Organizowany przez Creative Music „Covan Wake The Fuck Up Tour 2012 “ to seria koncertów charytatywnych w Polsce z których całkowity dochód zostanie przekazany na zbiórkę pieniędzy pozwalających doprowadzić operacje do skutku.

Zagramy w 10 największych miastach w kraju. Na każdym koncercie zobaczycie artystów/zespoły ze ścisłej rockowo-metalowej czołówki! W tej chwili swój udział potwierdziły zespoły: DECAPITATED, HUNTER, FRONTSIDE, VIRGIN SNATCH, THY DISEASE, MASACHIST, CORRUPTION, QUO- VADIS, BUTELKA i CIRYAM ale lista będzie dłuższa i równie gorąca! Chcemy by każdy z występów był jedyny w swoim rodzaju a więc niepowtarzalny i wyjątkowy ponieważ grany z serca i dla człowieka który jest jednym z nas! Bez zbędnych słów i posępnych monologów bo czas ucieka: POTRZEBUJEMY WASZYCH SERC I KASY BY DAĆ SZANSE COVANOWI NA POWRÓT DO NORMALNEGO ŻYCIA.

Bilety: 20/30 zł w dzień koncertu

Więcej informacji: www.klubkwadrat.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook