Empik School


Empik School
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul.Rynek Główny 5

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:080-131-1411
E-mail:sjo.krakow@empikschool.com
Strona:www.empik.edu.pl

Empik school to największa i najdłużej działająca sieć szkół językowych w Polsce. W 34 szkołach uczymy rocznie ponad 50 000 osób.

Empik school oferuje całą gamę języków do wyboru: oprócz podstawowych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego,  włoskiego, na życzenie można również nauczyć się bardziej egzotycznych języków takich jak japoński, arabski, chiński. Szkoła prowadzi kursy na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. W empik school opracowano autorską metodę nauczania języka: THE INSELL METHOD, której głównym założeniem jest rozwijanie umiejętności komunikacji w naturalnych sytuacjach.

Szkoła stwarza warunki do korzystania na zajęciach z nowoczesnych technologii: podręczniki zaopatrzone są w płyty CD z materiałami multimedialnymi, sale posiadają nowoczesne wyposażenie: tablice interaktywne, komputer, rzutnik multimedialny i ekran, co daje możliwość prowadzenia zajęć nie tylko atrakcyjnych dla słuchacza, ale przede wszystkim skutecznych. Słuchacze empik school na co dzień mogą korzystać z wielu dodatkowych elementów wspomagających naukę języka, takich jak: konwersacje językowe, kawiarenka internetowa, biblioteczka językowa, czy platforma ćwiczeń językowych online.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook