"Epoka Lodowcowa 4" - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Uparty Wiewiór i jego ukochany orzeszek, poczciwy Maniek, szarmancki Diego oraz sepleniący i niesamowicie uroczy Sid – ekipa z „Epoki Lodowcowej” wkracza przebojem na srebrne ekrany. Już 6 lipca widzowie polskich kin będą mogli poznać zupełnie nowe przygody zwariowanych przyjaciół. Specjalnie dla wielbicieli kultowej animacji, Cinema City uruchomiło przedsprzedaż biletów. Nie zwlekaj, kup bilet już dziś i przeżyj niezwykłą przygodę!

Jesteś fanem Mańka, Diega i Sida? Nie możesz doczekać się kolejnej części przygód niezwykłych prehistorycznych przyjaciół?! Wybierz się – wspólnie z ekipą „Epoki Lodowcowej” – w niezwykłą podróż przez kontynenty. Już dziś kup bilet i odliczaj dni do premiery.
„Zwierzaki z ‘Epoki Lodowcowej’ pokochały miliony widzów na całym świecie, a na ich kolejne przygody wszyscy czekali z niecierpliwością. Czwarta część z pewnością nie zawiedzie fanów Diega, Sida, Mańska i oczywiście Wiewióra. Świetna zabawa gwarantowana!” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City Poland.

Jakie wyzwania tym razem czekają na bohaterów kultowej animacji? W swojej niezwykłej podróży przez kontynenty Sid, Maniek i Diego będą musieli zmierzyć się nie tylko z dzikimi morskimi stworzeniami czy bandą groźnych piratów. Na Diega czeka miłość pięknej tygrysicy Shiry, natomiast Sid będzie musiał zaakceptować i pokochać swoją niezwykle ekscentryczną babcię. Jak potoczą się losy Wiewióra i jego orzeszka? Czy Maniek odnajdzie drogę do swojej ukochanej żony i córki? Już 6 lipca, przyjdź do Cinema City i poznaj niezwykłe przygody ulubionych prehistorycznych zwierząt.

„Epokę Lodowcową 4” będzie można obejrzeć w Cinema City w wersji z dubbingiem. W polskiej wersji językowej, bohaterom „Epoki Lodowcowej” swoich głosów użyczyli m.in. Cezary Pazura, Wojciech Malajkat oraz Piotr Fronczewski.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook