ICar – przewóz osób


ICar – przewóz osób
Adres
Miasto: Kraków
Ulica: ul. Przewóz 34

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 653-55-55
515-875-555
888-975-555
E-mail:icarauto@interia.pl
Strona:www.icarauto.pl

ICAR jest pierwszą i największą siecią przewozu osób w Krakowie. Wprowadziliśmy na krakowski rynek całkiem nowe usługi, których do tej pory nikt nie oferował.

Jednym z naszych głównych atutów jest możliwosc poznania przez Klienta ceny za przejazd w momencie składania zamówienia, co sprawia że nie jest on narażony na nieplanowane koszty. Wyróżnia nas to na tle konkurencji nie tylko w Krakowie ale i w całej Polsce.

Nasza sieć ma przyznane licencje na krajowy transport drogowy osób a wszyscy pracownicy posiadają ważne badania lekarskie upoważniajace do pracy w charakterze kierowcy. Warunkiem przyjęcia do pracy jest też posiadanie ważnego zaświadczenia o niekaralności. Nasi Klienci zawsze dostają od kierowcy paragon, rachunek lub fakturę VAT za wykonaną usługę dzięki czemu mają pewność legalności transakcji oraz możliwość zaliczenia tej usługi w koszty prowadzonej działalnosci gospodarczej (jeżeli klient życzy sobie wyłącznie fakturę VAT musi to zgłosić w momencie składania zamówienia).

Nie ograniczamy się tylko do przewozów na terenie miasta, na życzenie Klienta możemy go zawieźć z Krakowa w dowolne miejsce w całym kraju.

Liczymy ze dzięki naszej nowej ofercie oraz jakości naszych usług zyskamy Państwa zaufanie.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook