Jack Sparrow na nieznanych wodach…Powiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Jack Sparrow na nieznanych wodach...po raz pierwszy w trójwymiarze na gigantycznym ekranie kina Orange IMAX!

Najbardziej uwielbiany korsarz świata powraca w najnowszej odsłonie kultowego cyklu - „Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach". Okręt stawia żagle i wyrusza z portu po raz pierwszy w trzech wymiarach - na specjalnym pokazie przedpremierowym w kinach Orange IMAX już w czwartek o godz. 19.00 oraz z czwartku na piątek o godz. 0.04

Postrzelony i wiecznie podchmielony, ale kochany przez cały świat, kapitan Jack Sparrow wychodził dotąd z najgorszych opresji. Uciekał ze stryczka, zmagał się ze śmiertelną klątwą, walczył z legendarnym potworem i przeprawiał się na kraniec świata. Tym razem czeka go wyzwanie najcięższe z możliwych - oprzeć się wdziękom diabelnie groźnej piękności!

Kiedy losy Sparrowa skrzyżują się ze ścieżkami pewnej kobiety z jego przeszłości, pirat będzie się zastanawiał, czy połączyła ich miłość, czy wyłącznie pragnienie odnalezienia mitycznego Źródła Młodości. Przebiegła Angelica zmusi Sparrowa do wejścia na pokład statku dowodzonego przez siejącego grozę Czarnobrodego, a Jack nie będzie wiedział, kogo powinien lękać się bardziej - okrutnego kapitana czy jego uwodzicielskiej córki.

Po bezprecedensowym sukcesie trzech poprzednich części „Piratów z Karaibów" (łączne zyski na całym świecie - ponad 2,5 miliarda dolarów), nowa odsłona będzie pierwszą przygotowaną w technologii IMAX 3D. Umożliwi to pełne zanurzenie się w trójwymiarowym świecie mórz, oceanów i majestatycznych okrętów na olbrzymich ekranach Orange IMAX.

Realizacji tego spektakularnego przedsięwzięcia podjął się Rob Marshall - reżyser obsypanego Oscarami musicalu „Chicago" i „Nine: Dziewięć". W rolę Jacka Sparrowa wcielił się ponownie megagwiazdor Johnny Depp. Po raz pierwszy w historii cyklu partnerować będzie mu zjawiskowa Penelope Cruz, a w pozostałych rolach obejrzymy m.in. dobrze znanego fanom serii Geoffreya Rusha (Oscar za „Jak zostać królem"), a także Iana McShane'a (serial „Deadwood").

Piraci z Karaibów wypłyną na nieznane wody po raz czwarty już czwartek 19 maja o godz. 19.00 oraz z czwartku na piątek o godz. 0.04 w kinach Orange IMAX!

Zapraszamy również na pokazy przedpremierowe do kin Cinema City już w czwartek 19 maja:

Krakow Plaza: 14:45, 17:30, 20:15,

Bonarka: 15:45, 18:30, 20:00, 21:15,

Kazimierz: 15:45, 18:30, 20:00, 21:15,

Zakopianka: 17:45, 19:15, 20:30, 22:00,

Cinema City pod piracką banderą!

21-22 MAJA WEEKEND Z FILMEM PIRACI Z KARAIBÓW

W KINACH CINEMA CITY I ORANGE IMAX KRAKÓW

Zapraszamy wszystkich fanów piratów nie tylko na film ale również do holu kin gdzie będzie można spotkać prawdziwych piratów z którymi widzowie będą mogli odbyć potyczkę jako kapitanowie floty miniaturowych okrętów gry PIRATES CCG, zmierzyć się z piracką załogą w konkurencjach takich jak przeciąganie liny, gra w pirackie kości czy nauczyć zaplatać żeglarskie linki a także zdobyć piracki tatuaż.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook