Kabaret Paranienormalni - Klub StudioPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

25 stycznia o godz. 20.00 w krakowskim Klubie Studio (ul. Budryka 4) kabaret PARANIENORMALNI zaprezentuje swoją najnowszą superprodukcję sceniczną „Szybcy i śmieszni”.

W nowym programie kabaretu PARANIENORMALNI zobaczyć można zupełnie nowe postacie: boksera z zanikami pamięci, kulturalnego rabusia, psychologa sportowego oraz doskonale wszystkim znaną Mariolkę w nietypowym dla niej otoczeniu.

Zgromadzona w klubie publiczność, będzie mieć okazję, by dowiedzieć się m.in. jakimi prawami rządzi się telewizja, jak jeden krótki list polecony może zmienić życie całkiem normalnej rodziny i co wspólnego z trzodą chlewną może mieć psycholog sportowy. Odpowiedź na te i inne pytania padnie już w styczniu podczas krakowskiego występu Paranienormalnych.

Ceny biletów:
30 zł - ulgowy
40 zł - normalny
Bilety na koncert dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl, na stronach: www.biletynakabarety.pl oraz www.kabaretowebilety.pl   BILETY KOLEKCJONERSKIE będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Gwarek.
Więcej informacji o kabarecie na: www.klubstudio.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook