"Kot w butach 3D" - Orange IMAXPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Wyjątkowe umiejętności szermierskie, nieprawdopodobny urok i czar oraz heroiczna podróż po skarb! Fani bajek i znakomitej rozrywki nie mogą przegapić najnowszego dzieła Chrisa Millera – „Kot w Butach 3D”. Przygody przyjaciela Shreka już można zobaczyć na gigantycznych ekranach kin IMAX w całej Polsce

Najnowsza animowana komedia twórcy takich hitów, jak „Shrek” oraz „Madagaskar” wchodzi przebojem do kin Orange IMAX w całej Polsce. „Kot w Butach 3D” to film, w którym widzowie będą mogli – dzięki nowoczesnej technologii oraz w największym możliwym formacie 3D – przeżyć przygodę swojego życia. Wspólnie z zawadiackim Kotem wyruszą bowiem w podróż pełną emocji i nieprawdopodobnych przygód! Dziewięć kocich żyć jest tego warte!

Szarmancki i niezwykle zuchwały Kot w butach postanawia ukraść mityczną gęś, która znosi złote jaja. W osiągnięciu nieprzyzwoitego bogactwa pomagają mu niezwykle inteligentny przyjaciel Humpty Dumpty oraz przepiękna uliczna kotka Kitty Kociłapka. Czy wspólnymi siłami zdobędą skarb? Jak skończy się łobuzerski plan Kota w Butach?

„Kot w Butach 3D”, to znakomita rozrywka dla widzów w każdym wieku! Tego nie można przegapić!

Adresy kin Orange IMAX: www.kinoimax.pl

Adresy kin Cinema City dostępne są na stronie: www.cinema-city.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook