"Mission Impossible" - przedpremiera w ORANGE IMAXPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

23 grudnia „Mission Impossible” powraca na gigantyczne ekrany Orange IMAX! Tak niebezpiecznej misji jeszcze nie było! Agenci IMF, który sami stają się najbardziej poszukiwanymi na świecie terrorystami muszą powstrzymać międzynarodowy spisek, a wszystko z Moskwą, Dubajem i pięknymi kobietami w tle.

Kolejna część jednej z najbardziej kasowych produkcji Hollywood – „Mission Impossible: Ghost Protocol” trafia właśnie na gigantyczne ekrany kin. Widzowie kin Orange IMAX będą mogli poznać losy bohaterów jeszcze przed oficjalną polską premierą – już 23 grudnia 2011 roku! Tego nie można przegapić! Jedno jest pewne. Zawrotne tempo akcji i gwiazdorska obsada filmu „Mission Impossible: Ghost Protocol” sprawi, że widzowie przeniosą się w świat międzynarodowych intryg, spisków i tajnych misji agentów, a nowoczesna technologia kinowa 3D Orange IMAX uczyni tę przygodę nieprawdopodobnie realną!

Po terrorystycznym zamachu bombowym w Moskwie, Stany Zjednoczone zostają oskarżone o działania wojenne wymierzone przeciwko Rosji bez formalnego wypowiedzenia wojny. Prezydent Stanów Zjednoczonych - wskutek starannie przygotowanego spisku zostaje zmuszony do ostatecznego kroku - wprowadzenia „Ghost Protocol”, operacji wstrzymującej wszelkie działania służby specjalnej IMF.

Etan Hunt i jego współpracownicy z agencji stają przed najtrudniejszą misją w swoim życiu - muszą na własną rękę, jako uciekinierzy, odnaleźć osobę kierującą spiskiem i powstrzymać kolejne zamachy. Najgorsze w ich położeniu jest to, że nie mogą ufać nikomu, nawet sobie…
Trzymającą w napięciu fabułę upiększają zapierające dech w piersi panoramy Dubaju, Moskwy, Pragi czy Bombaju. Film „Mission Impossible IV: Ghost Protocol” trafia na gigantyczne ekrany Orange IMAX jeszcze przed polską premierą – już 23 grudnia 2011 roku.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook