Nie pytaj! Odpowiadaj! - Cinema CityPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Kto wygrał pojedynek o Bridget Jones? Ile osób pomagało Danny’emu Ocean (George Clooney) w skoku życia? Jakim samochodem jeździł James Bond w „Cassino Royal”? Jeżeli znasz odpowiedź na te pytania, to koniecznie weź udział w konkursie filmowym Cinema City.

Kampania skierowana jest do wszystkich internautów i klientów Cinema City, którzy interesują się kinematografią. Konkurs potrwa do 24 sierpnia 2011. Do wygrania są aż 3 samochody Toyota Avensis oraz wiele cennych nagród rzeczowych. Ponadto, każdy uczestnik konkursu organizowanego przez Cinema City może stać się redaktorem czasopisma filmowego – „Magazyn Cinema City” – i w ten sposób zdobyć dodatkowe nagrody.

Udział w konkursie może wziąć każdy internauta. Wystarczy zalogować się na stronie internetowej http://konkurs.cinema-city.pl i co tydzień wykazać się wiedzą na tematy związane z kinematografią. Osoby, które uzyskają najwięcej punktów za poprawne odpowiedzi i udzielą tychże odpowiedzi w najkrótszym czasie, wezmą udział w rywalizacji o nagrodę główną – Toyotę Avensis. Poza tym, do wygrania jest wiele cennych nagród rzeczowych ufundowanych przez firmy: Nokia, Ray-Ban, Electrolux oraz gadżety od Cinema City.


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook