"Promoteusz" - IMAXPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Najnowszy film Ridleya Scotta – „Prometeusz” – bije rekordy popularności. W pierwszym tygodniu przedsprzedaży biletów w BFI IMAX w Wielkiej Brytanii „Prometeusz” uzyskał najwyższą w historii sprzedaż biletów przed premierą. Niesamowita kosmiczna podróż w trójwymiarze już 20 lipca w Cinema City oraz IMAX! Tego filmu nie wypada przegapić.

Sprzedaż w Wielkiej Brytanii na ten najbardziej oczekiwany tytuł w IMAX już osiągnęła wartość ponad 470 tys. funtów. By w pełni dostrzec i docenić zamierzenia legendarnego reżysera widzowie szturmują kina IMAX – zarezerwowali ponad 30 000 biletów. Tylko gigantyczne ekrany IMAX – mierzące 18 metrów wysokości i 24 metry długości – potrafią oddać niewyobrażalną głębię kosmosu. Realność technologii przyszłości i walki bohaterów z „obcymi” wprost powala na kolana.

„’Prometeusz’ jest jak prequel ‘Obcego’. Ukuliśmy nową mitologię, na której opiera się cała historia. Oczywiście nawiązania do ‘Obcego’ są jasne, ale to prawdziwie oryginalna opowieść i nowe ogniwo gatunku science-fiction” – mówi Ridley Scott.
Film „Prometeusz” będzie można oglądać na ekranach kin Cinema City oraz IMAX od 20 lipca! Takiego widowiska nie można ominąć!

Partnerem kin IMAX jest Coca-Cola.
Dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.kinoimax.pl


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook