Sport J&J Center Skotniki


Sport J&J Center Skotniki
Adres
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-394
Ulica: ul. Winnicka 40

Kontakt
Pokaż dane kontaktowe >>>
Telefon:(12) 260-93-65
E-mail:biuro@jjsportcenter.pl
Strona:www.jjsportcenter.pl

J&J Sport Center został wybudowany i oddany do użytku publicznego w roku 2004r. Ośrodek od samego początku w swym zamierzeniu miał być centrum rekreacyjno-szkoleniowym , przyczyniającym się do rozwoju kultury fizycznej w mieście.

Obecnie kształcimy wielu wybitnych sportowców jak i udostępniamy miejsce treningowe czołowym drużynom piłkarskim. W tym celu nasza Firma ma w swoich szeregach wybitnych trenerów (w tym kadry Polski, trenerów II klasy) i instruktorów różnych specjalności, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje.

Ciagly rozwój, powstajace nieustannie nowe osiedla ciagna za soba potrzebę powstawania tego rodzaju ośrodków.Ważną rzeczą w planach naszego centrum jest możliwość i chęć udostępnienia nowopowstałych obiektów dla szerokiej rzeszy ludzi,innymi słowy nie chcemy zamykać się na profesjonalistów i ludzi zawodowo związanych ze sportem, ale również stworzyć możliwości do uprawiania poszczególnych dyscyplin przez amatorów. Budowa obiektu miała również na celu zwiększenie zainteresowania dzieci i młodzieży uprawianiem różnego rodzaju aktywności fizycznej poprzez propagowanie zajęć sportowych,organizowanie zawodów oraz pikników rodzinnych.

Nasze centrum sportu jest wciąż w fazie rozwoju, nowo powstały salon sportowy, Akademia Piłkarska (współpraca z byłymi reprezentantami kraju), dynamicznie rozwijająca się sekcja sportów walki oraz pływalnia (szkółki pływackie dla dzieci i dorosłych) to dowody na to, że J&J SPORT CENTER to ośrodek z niespotykaną ofertą za którą idzie wysoka jakość.

MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook