Zaczarowane Mikołajki - Cinema City i Orange IMAXPowiązane obiekty:
Powiązane newsy:

Zaczarowane Mikołajki tylko z Cinema City i Orange IMAX! Wspólne pisanie listów do Mikołaja, malowanie kartek świątecznych i tworzenie bajkowych ozdób to tylko niektóre z atrakcji czekających na najmłodszych widzów w kinach Cinema City i Orange IMAX. Już w pierwszy weekend grudnia (3-4.12) i mikołajkowy wtorek (6.12) kina Cinema City Plaza, Zakopiaka, Bonarka oraz Galeria Kazimierz oraz Orange IMAX zamienią się w królestwo Świętego Mikołaja!

Oprócz zabaw i gier widzowie - zarówno ci mali, jak i duzi - będą mogli wybrać się w niesamowitą podróż na Antarktydę. Wszystko za sprawą tańczących na ekranie pingwinków! Tego nie można przegapić! Widzów przywitają Śnieżynka i Święty Mikołaj. Na małych kinomanów czekają
liczne atrakcje - gry, zabawy, konkursy i oczywiście nagrody - a także przebojowa animacja Georga Millera - "Happy Feet: Tupot małych stóp 2 3D".
Druga część wyróżnionej Oskarem i Złotym Globem opowieści o stepującym pingwinku Mambo i jego przyjaciołach zabierze widzów Cinema City oraz Orange IMAX w podróż do bajecznej Antarktydy. Kinomani spotkają się z najpopularniejszym na świecie pingwinem Mambo, miłością jego życia Glorią i ich starymi znajomymi Ramonem i Lovelace'em oraz poznają synka Mambo i Glorii -  Erika, który spróbuje znaleźć swoje powołanie w świecie cesarskich pingwinów. Czy mały pingwinek poradzi sobie równie śpiewająco, jak jego tata?

Roztańczone pingwiny oraz mikołajkowe atrakcje sprawią, że zima będzie się kojarzyć tylko i wyłącznie z bajkową zabawą w Cinema City i Orange IMAX. Magiczne Mikołajki już w najbliższy grudniowy weekend (3-4 grudnia) w godzinach 11:00 - 16:00 oraz we wtorek (6 grudnia) w godzinach 10:00-16:00. Sponsorem wydarzenia jest producent kawy - firma Tchibo. Zapraszamy na mikołajkowy weekend do Cinema City lub Orange IMAX!


MiasteczkoStudenckie on Facebook
  • Facebook